LV
VISĀ VASARĀ -20%
Grozs 0 Produkts Produkti (tukšs)

Nav produkta

Piegāde
KOPĒJĀ SUMMA

Pārbaudiet

Es piekrītu
Skatīt grozu Turpināt iepirkties

St. moriz Self tanning mousse medium paštonējoša iedeguma vidēja stipruma putas 200ml

(90)

produkta kods TB007525

€ 8.00

€ 6.40

Nav veikalā

Dalīties
Jums ir jāpiesakās, lai pievienotu produktu saviem favorītiem.

Apraksts

Īpaši vieglas struktūras, samtainas ST. MORIZ Self Tanning Mousse Medium paštonējoša iedeguma putas, kas piešķir brīnišķīgu iedegumu. Piemērotas sejai un ķermenim. Ātri žūst.

ST. MORIZ Self Tanning Mousse Medium satur olīvu pienu un E vitamīnu.

Lietošana. Pirms lietošanas sakratīt. Vienmērīgi uzklājiet ST. MORIZ Self Tanning Mousse Medium uz tīras sejas un ķermeņa ādas. Lietot ST. MORIZ Self Tan Applicator Mitt cimdu. Ģērbieties pēc 60 sekundēm. Optimāla rezultāta iegūšanai atstājiet līdzekli iedarboties uz nakti. Izvairieties no saskares ar acīm, sargājiet uzacu un matu augšanas līniju.

Pirms jebkura St. Moriz iedeguma produkta lietošanas ieteicams ādas pīlings, īpašu uzmanību veltot elkoņiem vai ceļgaliem. Tāpat uz ādas ieteicams uzklāt mitrinošu krēmu un tikai pēc tā iesūkšanās uzsākt procedūras ar paštonējoša iedeguma līdzekļiem.

Preces apraksts

  • Preču zīme:
  • Lietošana:
    Iegūstiet vislabāko rezultātu, sekojot šiem soļiem. Notīriet ādu ar ST. Moriz ādas skrubi, samitriniet ķermeņa jutīgās zonas (ceļus, pēdas, elkoņus un potītes) ar ST. Moriz mitrinātāju bez eļļas un ļaujiet ādai nožūt. Vienmēr lietojiet uzklāšanas cimdu, lai nesasmērētu plaukstas. Sakratiet aizvērtu iepakojumu un uzklājiet nelielu daudzumu putu uz cimda. Ar apļveida kustībām uzklājiet putas ķermenim un sejai. Lai izvairītos no līnijām uz ceļiem un elkoņiem, uzklāšanas laikā tos salieciet. Ģērbieties pēc 60 sekundēm. Izvairieties no saskares ar acīm, sargājiet uzacu un matu augšanas līniju.
Vai galerijā vai produkta aprakstā atradāt kļūdu? Ziņojiet mums. Paldies