PAPILDUS ATLAIDE 10% VISĀM PRECĒM! Ar kodu: BEAUTY19

Priecājamies, ka varam piedāvāt mūsu internetveikalu. Galvenais mērķis bija izveidot ērtu, ātru, patīkamu un drošu iepirkšanās veikalu un ierindot TopBeauty.lv Jūsu pastāvīgo iepirkšanās vietu sarakstā.

Mēs piedāvājam pasaulē pazīstamāko ražotāju (L‘Oreal Professionnel, Kerastase, Redken, Joico, GHD, Goldwell) profesionāļiem paredzētus matu kopšanas produktus par labākajām cenām. No lielā piedāvājuma klāsta atlasījām 2000 efektīvākos, pirktākos, kā arī gan Lietuvā, gan visā pasaulē vislabāk novērtētos produktus. Tāpat pārdodam augstas kvalitātes kosmētiku, piem., Shiseido, Lancome, Biotherm, Clarins, Payot u.c. gan sejai, gan ķermenim.

Strādājam no sirds, atbildīgi un profesionāli. Cenšamies pēc iespējas labāk izpildīt Jūsu vajadzības un nodrošināt kvalitatīvu apkalpošanu, piedāvājam iespēju droši norēķināties, kā arī ātri un droši piegādājam Jūsu izvēlētos produktus. Mums ir „Droši pirkt” sertifikāts. Nodrošinām, ka norēķināšanās laikā Jūsu personīgie dati būs pilnībā aizsargāti.

Izmantojot iespēju, vēlamies pateikt, ka vienmēr gaidām Jūsu piezīmes vai piedāvājumus, lai varētu vēl vairāk atvieglot Jūsu iepirkšanos.

Pievienojam KONTAKTUS, kur vērsties pasūtījumu gadījumā:

e-pasts: [email protected]

Pateicamies, ka interesējaties un iepērkaties mūsu veikalā!

No sirds Jūsu rīcībā,

TopBeauty.lv komanda

 

Atpakaļ uz augšu