Bezmaksas piegāde no 29 EUR!
LT

Maskētāji un korektori

52 produkti
Nomaskējiet nevēlamās pumpiņas, maskējiet melnos lokus zem acīm, pigmentācijas plankumus, izpletušās poras, sejas apsārtumu vai citus nelielus sejas ādas trūkumus, atliek tikai izvēlēties piemērotāko maskētāju vai korektoru, dažreiz pat abus. 
 
Melno loku zem acīm maskēšanai vai kopējai noteiktu sejas zonu izcelšanai, pietiks tikai ar maskētāju. Tas jāizvēlas par vienu vai par diviem toņiem gaišāku, nekā Jūsu sejas ādas krāsa. Krāsainiem korektoriem ir nedaudz precīzāks uzdevums. Tie ir piemēroti dislokācijas problēmu neitralizēšanai. Zaļās krāsas korektoru lietojiet ādas sārtuma neitralizēšanai, persiku vai dzeltenās krāsas korektors neitralizēs zilu vai violetu toni, tāpēc šis variants ir lieliski piemērots melno lou zem acīm maskēšanai, violetās krāsas korektors neitralizēs nevēlamu dzeltenu toni, piešķirs ādai gaišumu. 
 
Šajā kategorijā atradīsiet pasaulē pazīstamu kosmētikas ražotāju produktus maskēšanai. Piedāvājam dažādas konsistences (šķidri, krēmveida, birstoši) un tipu (maskējošie zīmuļi, minerālvielu maskētāji un korektori, maskētāju un korektoru komplekti, paletes) produktus.