Bezmaksas piegāde no 29 EUR!
LT
Grozs 0 Produkts Produkti (tukšs)

Nav produkta

Piegāde
KOPĒJĀ SUMMA

Pārbaudiet

Vienums pievienots
gab.
gab.
Turpināt iepirkties Skatīt grozu (0)

Nioxin Hair System Kit 5 Trīs pakāpju sistēma (150+150+50ml) Small

€ 35.96

€ 44.95

produkta kods TB001826

Pēdējā prece noliktavā!
Pievienot vēlmju sarakstam
Noņemt no izlases
Jums ir jāpiesakās, lai pievienotu produktu saviem favorītiem.

Apraksts

NIOXIN ir radis iedvesmu ādas kopšanā, lai nodrošinātu progresīvus līdzekļus matiem ar tendenci kļūt plānākiem. Galvas āda ir sejas ādas pagarinājums, un tai ir nepieciešama līdzvērtīga uzmanība un kopšana. NIOXIN līdzekļu sērija ir izstrādāta, lai nostiprinātu, barotu un atjaunotu matus no pamatiem. Galvas ādas veselība rada matu veselību, liekot tiem izskatīties biezākiem, apjomīgākiem.

Daudzas atbildes par plāno matu problēmu tirgū ir balstītas uz medikamentiem, vai arī ir tendence censties maskēt šo problēmu. NIOXIN visaptverošā pieeja šai problēmai ļoti atšķiras no citām, jo tās mērķis nav ataudzēt matus vai maskēt problēmu.

NIOXIN System 5 - vidēju-cietu, ķīmiski apstrādātu vai dabisku matu kopšanai (sākot ar normāliem matiem, līdz pat matiem ar tendenci uz izkrišanu).

NIOXIN piedāvā personalizētu trīs pakāpju sistēmu, kas attīrīs un kops galvas ādu, nostiprinās matus pret lūšanu, un liks jebkuriem matiem izskatīties kuplākiem un izteiksmīgākiem tikai 4 nedēļu laikā! Reāls vizuālais efekts. Un šos produktus var lietot ikviens. Bieži vien cilvēkiem, kam nav nekādas matu problēmas, no dabas ir plānu matu struktūra – arī šeit der NIOXIN. Mati kļūs vizuāli apjomīgāki un daudz patīkamāki taustei.

Katrā pielāgotā komplektā ietilpst:

  • I attīrošs līdzeklis – palīdz likvidēt taukvielas, taukskābes un apkārtējās vides nosēdumus, kas nosprosto matu folikulus, no galvas ādas un matiem. Attīra, liekot matiem izskatīties biezākiem.
  • II galvas ādu nostiprinošs līdzeklis – viegls balzams, kas palīdz palielināt matu izturību un kontrolēt mitruma līdzsvaru.
  • III līdzeklis galvas ādas kopšanai – kosmētisks līdzeklis, kas satur antioksidantus un augu ekstraktus, kuri palīdz nodrošināt atsvaidzinātu galvas ādu.

PIECI IEDARBĪBAS VEIDI, LAI MATI IZSKATĪTOS BIEZĀKI UN APJOMĪGĀKI:

  1. Samazina lūšanas izraisīto matu izkrišanu.
  2. Liek matiem izskatīties biezākiem.
  3. Paplašina matu struktūru.
  4. Nostiprina matu izturību pret bojājumiem.
  5. Notīra no galvas ādas liekās taukvielas, kas nosprosto matu folikulus.

Preces apraksts

Rodyti daugiau