Bezmaksas piegāde no 29 EUR!
LT
Grozs 0 Produkts Produkti (tukšs)

Nav produkta

Piegāde
KOPĒJĀ SUMMA

Pārbaudiet

Vienums pievienots
gab.
gab.
Mēs piedāvājam:
Turpināt iepirkties Skatīt grozu (0)

My.Organics My.Curling Conditioner Kondicionieris cirtainiem matiem 250ml

€ 25.90

produkta kods TB621590

Pievienot vēlmju sarakstam
Noņemt no izlases
Jums ir jāpiesakās, lai pievienotu produktu saviem favorītiem.

Apraksts

MY.CURLING ir jauna, ekskluzīva MY.ORGANICS produktu līnija cirtainiem matiem, kas radīta no 100% dabīgām aktīvajām sastāvdaļām – hidrolizētiem baobaba sēklu proteīniem, malvas lapām, altejas saknēm un burkānu ekstraktiem, kā arī aminoskābēm.
Mati iegūst spīdumu, elastību un spēku. Sastāvā esošie rīsu proteīni aizsargā matus, stiprina un atjauno tos.
Mati tiek mitrināti, baroti un tiek atjaunota dabiskā matu struktūra, tiek izveidots aizsargvairogs pret bojājumiem, tiek atjaunota matu šķiedra.

MY.CURLING kondicionieris cirtainiem matiem atjauno matu struktūru, piešķir spīdumu, maigumu un elastību. Šīs īpašības nodrošina hidrolizētie baobaba sēklu un malvas ekstrakti, aminoskābes, kanēļa, pačūlijas, lauvmutītes un lavandas ēteriskās eļļas.
Aizsardzība tiek radīta pret ārējiem faktoriem un mitruma zudumu.

Preces apraksts

  • Preču zīme:
    My.Organics
  • Kategorijā:
  • Lietošana:

    Lietojiet līdzekli pēc MY.CURLING šampūna lietošanas, uz sausiem matiem un atstājiet iedarboties dažas minūtes.

  • Sastāvs:
    The ingredients are constantly updated. Before using a product, please read the list of ingredients on its packaging to ensure they are suitable for your personal use.
Rodyti daugiau