Sausa pašiedeguma eļļa, kas sertificēta saskaņā ar ECOCERT/COSMOS standartu. Sausā eļļa nodrošina perfektu dabisku iedegumu. Tā ātri iesūcas, neatstāj taukainu sajūtu, nodrošina vienmērīgu iedegumu un ir piemērota jutīgai ādai. Sausajā eļļā esošā burkānu eļļa un alveja mīkstina un nomierina ādu. Ādas iedegums parādās pēc 4-6 stundām. Lietojiet 1-2 reizes nedēļā, lai saglabātu skaistu un ilgnoturīgu iedegumu. Ādas iedegums izbalē vienmērīgi un neslīd. Bez smaržas un vegāns. Tumšais tonis piešķir burvīgu pludmales iedegumu.
Pirms lietošanas sakratīt. Uzklājiet uz tīras ādas. Ja vēlaties iegūt skaistu un bagātīgu iedegumu, pirms tam ādu nomazgājiet ar Luuv Body Scrub. Uzklājiet līdzekli ar apļveida kustībām, iesakām izmantot pašiedeguma cimdu. Ja uzklājat ar rokām, pēc tam rūpīgi tās nomazgājiet. Pēc eļļošanās ir svarīgi vairākas stundas nemazgāt ādu.
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Dihydroxyacetone, Erythrulose, Dunaliella Salina (Carrot) Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Triethyl Citrate, Benzoic Acid