LV
PAPILDU -10% ALL! Ar savu kodu: BEAUTY20
Grozs 0 Produkts Produkti (tukšs)

Nav produkta

Piegāde
KOPĒJĀ SUMMA

Pārbaudiet

Es piekrītu
Skatīt grozu Turpināt iepirkties

L'Oréal Professionnel Serioxyl denser hair Matu serums 90ml

(62)

produkta kods TB195886

€ 45.90

Nav veikalā

Dalīties
Jums ir jāpiesakās, lai pievienotu produktu saviem favorītiem.
Iegādājieties vairāk nekā 29 € bezmaksas piegādi.

Apraksts

L'Oréal Professionnel piedāvā inovāciju – visaptverošu programmu matu biezuma palielināšanai – Serioxyl. L'oreal Professionnel Serioxyl spēj uzveikt visas plāniem matiem raksturīgās pazīmes: biezuma un apjoma trūkumu, samazinātu blīvumu un pastiprinātu trauslumu. 
 
L'oreal Professionnel Serioxyl programmas zvaigžņu produkts ir Denser Hair – serums, kas paredzēts uzklāšanai tieši uz galvas ādas, lai veicinātu jaunu matu veidošanos un palielinātu matu skaitu uz katru cm2. L'oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair satur Stemoxydine™ un Neohesperidin™ – iedarbīgas aktīvās sastāvdaļas, kas stimulē matu folikulus un nodrošina to aizsardzību.
 
Klīniski pētījumi pierāda, ka, izmantots ik dienas, L'oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair serums spēj radīt līdz pat 1700 jaunu matu tikai 3 mēnešu laikā, palīdzot novērst matu biezuma samazināšanos un padarot tos vizuāli biezākus un apjomīgākus. 
 

Preces apraksts

  • Preču zīme:
  • Lietošana:
    Uzklājiet nelielu daudzumu uz visiem matiem. Iemasējiet serumu galvas ādā ar rokām. Nomazgājiet ar ūdeni. Lietot 3 mēnešus.


Vai galerijā vai produkta aprakstā atradāt kļūdu? Ziņojiet mums. Paldies