PAPILDUS ATLAIDE 10% VISĀM PRECĒM! Ar kodu: BEAUTY19

KEUNE

KEUNE – profesionālas kosmētikas matiem ražotāji no Nīderlandes. 2012. gada beigās kompānija ar iespaidīgu pasākumu Amsterdamā atzīmēja savas darbības deviņdesmitgadi. Deviņas desmitgades meklējumu, pieredzes, atklājumu un siltas komunikācijas.
 
KEUNE – tas ir dziļu tradīciju ģimenes bizness, kas savu dzīvi sācis 1922. gadā. Vairāk nekā 70 valstu skaistuma salonu vitrīnās gozējas stilīga dizaina iepakojumi, savukārt klasiskā melni sudrabotās krāsas kombinācija ir kļuvusi par atpazīstamu profesionalitātes simbolu.
 
Pieredze, radošums, inovācijas – lūk, kas vislabāk raksturo KEUNE.
 
Kompānijai ir sava personīgā laboratorija, kurā tiek radīti jauni produkti un testēti jau tirgū esošie. Ražošanas process ir sakoncentrēts vienā vietā, tādēļ tiek vieglāk garantēta produktu kvalitāte. Īpaša vērība tiek pievērsta produktu sastāvam, kā arī plašam produktu asortimentam.
 
KEUNE produkti ir paredzēti vispusīgai matu un galvas ādas kopšanai. KEUNE vislielāko uzmanību vienmēr pievērš matu veselīgumam, produktu ražošanai izvēloties tikai augstākās kvalitātes ingredientus. KEUNE Care Line līnijas produkti ir bagātināti ar svarīgākajiem minerāliem, savukārt KEUNE modelēšanas produkti bagātināti ar organisko argana eļļu, kas piešķir matiem divkāršu aizsardzību.
 
KEUNE – tā ir kvalitāte, elegance, radošums. Produkti tiek pilnveidoti un radīti kopā ar frizieriem, tie visā pasaulē tiek pārdoti līdz ar profesionālu friziera konsultāciju.
 
Šajā preču grupā nav nevienas preces.
Atpakaļ uz augšu