LV
PAPILDU -10% ALL! Ar savu kodu: BEAUTY20
Grozs 0 Produkts Produkti (tukšs)

Nav produkta

Piegāde
KOPĒJĀ SUMMA

Pārbaudiet

Es piekrītu
Skatīt grozu Turpināt iepirkties

Ivybears Hair vitamins for men uztura bagātinātājs ātrākai matu augšanai, vīriešiem 1 Mēnesim

produkta kods TB617709

€ 18.94

Dalīties
Jums ir jāpiesakās, lai pievienotu produktu saviem favorītiem.
Iegādājieties vairāk nekā 29 € bezmaksas piegādi.

Apraksts

Padariet savus matus ar IVYBEARS uztura bagātinātājiem veseligākus un spēcīgākus. Piemēroti visiem matu tipiem. Vitamīni bagātināti ar biotīnu, folskābi un vitamīnu C. Zinātniski pierādīta formula stiprinās matus un nagus dodot spēku un spīdumu. Lietojot šos vitamīnus, jūs varat aizmirst visas lielas, smagas un neglītas tabletes IVYBEARS želejkonfektēm ir ļoti patīkama garša un smarža. Ražoti Kanādā. Tilpums: 60 gab.Lietošana: 2 gumijas lācīši dienā 30 dienas. Vienkārši sakošļāt, norīt un izbaudīt rezultātus! Vitamīni vislabāk iedarbojas pēc 3 mēnešu kursa, taču vislabākie rezultāti ir sasniedzami pēc 6 mēnešiem. Rezultāti atšķiras no cilvēka uz cilvēku.

Preces apraksts

  • Preču zīme:
  • Lietošana:
    2 gumijas lācīši dienā 30 dienas. Vienkārši sakošļāt, norīt un izbaudīt rezultātus! Vitamīni vislabāk iedarbojas pēc 3 mēnešu kursa, taču vislabākie rezultāti ir sasniedzami pēc 6 mēnešiem. Rezultāti atšķiras no cilvēka uz cilvēku.
  • Sastāvs:
    Glucose Syrup, Sugar, Water, Pectin, Citric Acid, Sodium Citrate, Natural Flavours, For Colours (Tartrazine, Brilliant Blue, Titanium Dioxide), Coconut Oil, Carnauba Wax.
Vai galerijā vai produkta aprakstā atradāt kļūdu? Ziņojiet mums. Paldies