LV
-20% VISU ZIEMU!
Grozs 0 Produkts Produkti (tukšs)

Nav produkta

Piegāde
KOPĒJĀ SUMMA

Pārbaudiet

Es piekrītu
Skatīt grozu Turpināt iepirkties

BIOCOS academy Salvia sclarea Smaržīgās salvijas ēteriskā eļļa 3ml

produkta kods TB863242

€ 8.40

€ 6.72

Dalīties
Jums ir jāpiesakās, lai pievienotu produktu saviem favorītiem.

Apraksts

Biocos academy smaržīgās salvijas ēteriskā eļļa nomierina ādu, dezodorē, tonizē, iznīcina baktērijas, samazina krampjus, afrodiziaks, palīdz gremošanai, uzlabo garastāvokli, nomierina nervus, samazina sāpes. Smaržīgās salvijas ēteriskā eļļa iegūstama destilēšanas veidā – no auga pumpuriem un lapām.

Smaržīgās salvijas ēteriskās eļļas nozīme veselībai:

Antidepresants: efektīvi cīnās pret depresiju.Tā var būt ļoti noderīga, kas cieš no depresijas, dēļ nesekmīgas karjeras vai mīlestības, nedrošības sajūtas, vientulības vai tamlīdzīgu iemeslu dēļ.

Ķermenim: stiprina smaganas, ja skalosiet ar ūdeni, kurā iepilināti daži ēteriskās eļļas pilieni. Eļļa tonizē un atjauno ādu, muskuļus un matu folikulas, aiztur matu izkrišanu. Ēteriskā eļļa samazina ādas (īpaši galvas) tauku izdalīšanos, tādeļ to var iepilināt matu skalojamā ūdenī, lietot šampūnos un kondicionieros. Tā arī palīdz pret blaugznām.

Antibakteriāla: šī eļļa iznīcina baktērijas, aizver ceļu jaunām infekcijām. Ar to var iznīcināt baktērijas, kas mūsu ķermenī ienāk kopā ar pārtiku un ūdeni. Palīdz ātrāk atgūties pēc gripas, ja ir vispārējs nogurums.

Afrodiziaks: ne tikai uzbudina jūtas, bet arī palielina libido, palīdz dziedēt saltumu, frigiditāti un impotenci, psiholoģiskas problēmas, saistītas ar seksualitāti. Tā ir efektīva kā vīriešiem tā arī sievietēm.

Pretspazmu: samazina muskuļu spazmas, spazmainu klepu, vēdera un galvas sāpes. Noder arī, ja ir migrēna. Piemīt sildoša iedarbība.

Antiseptiķis: brūces aizsargā no infekcijas un stingumkrampjiem.

Dezodorants: iznīcina smakas, tādēļ lieto ķermeņa aromātiem, gaisa atsvaidzinātājos, tvaikošanai.

Sievietēm: eļļa noderīga sievietēm, kuru menstruālais cikls nav stabils vai aizkavējas. Tomēr ēterisko eļļu vajadzētu lietot tikai pirmajā mēnešreižu pusē, jo vēlāk var izsaukt stipru asiņošanu. Tas tāpat samazina sāpes, palīdz pie galvas reiboņiem, īgnumam, menopauzes laikā.

Preces apraksts

  • Preču zīme:
  • Lietošana:
    *Brīdinājums: nelietot alkoholu, ja lietojiet smaržīgās salvijas ēterisko eļļu, jo šis savienojums var izsaukt murgus. Pirms auto vadīšanas tapat nav ieteicams veikt masāžu ar šo eļļu, jo varat ļoti atslābināties un kļūt miegains.

    Nelietot grūtniecības laikā!

    Ieteicams terapiskā nolūkā lietot tikai smaržīgās salvijas ēterisko eļļu, jo ar ārstnieciskās salvijas ēterisko eļļu var saindēties.
Vai galerijā vai produkta aprakstā atradāt kļūdu? Ziņojiet mums. Paldies