PAPILDUS ATLAIDE 10% VISĀM PRECĒM! Ar kodu: BEAUTY19

ODA Komplekts vīriešiem: sejas mazgāšanas līdzeklis un mitrinošs sejas krēms

Modelis: N50003
29,00 €
Izpārdota

Paziņot, kad produkts būs pieejams

Komplekts ir paredzēts vīriešiem, kuri meklē praktiskumu, vienkāršību un efektivitāti. Komplektā ietilpst: sejas mazgāšanas līdzeklis vīriešiem ar glikolskābi 50 ml un mitrinošs sejas krēms vīriešiem 30 ml.
Sejas mazgāšanas līdzeklis vīriešiem 50 ml - ikdienas sejas attīrīšanas līdzeklis paredzēts dziļai sejas ādas attīrīšanai. Produkta aktīvās sastāvdaļas stimulē ātru ādas atjaunošanos un palielina ādas izturību pret nelabvēlīgiem vides faktoriem. Ļoti efektīvs ādas kopšanas līdzeklis ādai ar tendenci uz izsitumiem (pinnēm). Palīdz līdzsvarot visu veidu ādas tauku dziedzeru aktivitāti.


Mitrinošs sejas krēms vīriešiem 30 ml - produkts satur Alveja ekstraktu, nomierina, mitrina, mīkstina ādu. Izmantojot šo krēmu, šūnu atjaunošanas procesi tiek paātrināti. Ideāli piemērots situācijām, kad mitrums līmenis adā ir ļoti zems. Krēma lietošana paātrina ādas atjaunošanos. Tas ir īpaši piemērots sausai, jutīgai ādai un ādai, kas pēc mazgāšanas parati kļūst sausa un saspringta. Krēms ir tik efektīvs, ka nenoliedzami kļūst par katra vīrieša dienas neatņemamu sastāvdaļu. Ieteicams arī pēc skūšanās.


Lietošana: Sejas mazgāšanas līdzeklis vīriešiem: Uzklāt uz sausas ādas un viegli iemasēt ar apļveida kustībām 1-2 minūtes, no rīta un vakarā. Tad rūpīgi noskalojiet ar ūdeni. Kā masku var izmantot divas reizes nedēļā: rūpīgi noskalojiet seju , pēc uzklājiet līdzekli un noturiet to no 7 līdz 10 minūtes. Produkta paliekas nomazgajiet ar ūdeni, uzklājiet uz sejas ODA krēmu. Glikolskābe var izraisīt vieglu ādas kairinājumu. Tā ir normāla ādas reakcija uz glikolskābi. Šo līdzekli drīkst izmantot 3-4 dienas pēc ādas pīlinga procedūrām. Sargājiet acis un acu zonu.
Atpakaļ uz augšu