LV
VISĀ VASARĀ -20%
Grozs 0 Produkts Produkti (tukšs)

Nav produkta

Piegāde
KOPĒJĀ SUMMA

Pārbaudiet

Es piekrītu
Skatīt grozu Turpināt iepirkties

ODA Aktīvs mazgāšanas līdzeklis ar pienskābi 5 200ml

produkta kods TB005896

€ 19.00

€ 15.20

Dalīties
Jums ir jāpiesakās, lai pievienotu produktu saviem favorītiem.
Iegādājieties vairāk nekā 29 € bezmaksas piegādi.

Apraksts

Aktīvās pienskābes tīrīšanas līdzeklis ir ikdienas sejas tīrīšanas līdzeklis dziļai sejas attīrīšanai. Izstrādāts sausai, jutīgai un uz pigmentētāciju tendētai ādai. Produkts satur pienskābi, iekļūstot dziļākajos ādas slāņos, pilnīgi attīra sejas ādu un stimulē tās ātru atjaunošanos. Šī aktīvā viela izgaismo sejas ādu, stiprina tās imunitāti, novērš pigmentācijas traipus un veicina jaunu šūnu veidošanos. Pateicoties pienskābei, palielinās aktīvo vielu absorbcija no krēmiem, serumiem,  atjaunojas veselīgs  ādas mitruma līmenis. Citas efektīvas sastāvdaļas -  glikonolaktons un kastaņa sveķi, mitrina ādu un aizsargā to no kaitīgas vides ietekmes.Lietošana: Uzklājiet uz sausas ādas un viegli iemasējiet ar apļveida kustībām 1-2 minūtes, tad rūpīgi noskalojiet ar ūdeni. Lietot no rīta un vakarā. Produktu divas reizes nedēļā var izmantot arī kā masku: rūpīgi nomazgājiet seju ,uzklājiet produktu uz sejas, noturiet no 7 līdz 10 minūtes. Nomazgajiet produkta paliekas, uzklājiet uz seju ODA krēmu. Pienskābe var izraisīt vieglu ādas apsartumu - tā ir normāla ādas reakcija uz pienskābi. Sargājiet acis un acu zonu.

Preces apraksts

 • Preču zīme:
 • Kas tas ir?
  ODA Aktīvs mazgāšanas līdzeklis ar pienskābi 5%.
 • Kam piemērots?
  Izstrādāts sausai, jutīgai, pigmentētajai ādai.
 • Kāda ir ietekme?
  Bagātināts ar mitrumu, skaista un pilnīgi attīrīta sejas āda.
 • Lietošana:
  Uzklājiet uz sausas ādas un viegli iemasējiet ar apļveida kustībām 1-2 minūtes, tad rūpīgi noskalojiet ar ūdeni. Lietot no rīta un vakarā. Produktu divas reizes nedēļā var izmantot arī kā masku: rūpīgi nomazgājiet seju ,uzklājiet produktu uz sejas, noturiet no 7 līdz 10 minūtes. Nomazgajiet produkta paliekas, uzklājiet uz seju ODA krēmu. Pienskābe var izraisīt vieglu ādas apsartumu - tā ir normāla ādas reakcija uz pienskābi. Sargājiet acis un acu zonu.
 • Sastāvs:
  Aqua, Lactic Acid, Sodium lactate, Gluconolactone, Propylene Glycol, Disodium cocoamphodiacetate, Xanthan Gum, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.
Vai galerijā vai produkta aprakstā atradāt kļūdu? Ziņojiet mums. Paldies