LV
VISI RUDENS -20% VISPĀRĒJĀM PRECĒM!
Grozs 0 Produkts Produkti (tukšs)

Nav produkta

Piegāde
KOPĒJĀ SUMMA

Pārbaudiet

Es piekrītu
Skatīt grozu Turpināt iepirkties

Nioxin Kit 1 Galvas ādas un matu kopšanas komplekts Normal

produkta kods TB001822

€ 39.00

€ 31.20

Dalīties
Jums ir jāpiesakās, lai pievienotu produktu saviem favorītiem.
Iegādājieties vairāk nekā 29 € bezmaksas piegādi.

Apraksts

Nioxin Kit 1 komplekts ir paredzēts, lai uzlabotu matu tekstūru, aizsargātu tos no lūzšanas. Galvas āda tiek atjaunota, un mati iegūst veselīgu spīdumu. Piemērots normālu, smalku, plānu, un ķīmiski apstrādātu matu kopšanai. 

Komplektā ietilpst:

Nioxin System 1 Cleanser šampūns matu un galvas ādas kopšanai, tas attīra matu folikulas no taukiem, stiprina matu tekstūru, un novērš matu lūzšanu. Galvas āda un mati ir atjaunoti, tiekš piešķirts veselīgs spīdums. Mati izskatās biezāki, palielinās to elastība. Šampūns paredzēts normālu, smalku, plānu, un ķīmiski apstrādātu matu kopšanai. Daudzums 150 ml.

Nioxin System 1 Revitaliser balzāms matu un galvas ādas kopšanai, gaisīgas tekstūras, palīdz uzturēt optimālu galvas ādas un matu mitruma līdzsvaru. Galvas āda tiek atjaunota, un matiem tiek piešķirts veselīgs spīdums. Tie izskatās biezāki, palielinās to elastība un apjoms. Balzāms ir paredzēts normālu, plānu, vai ķīmiski apstrādātu matu kopšanai. Daudzums 150 ml.

Nioxin Sistēma 1 galvas ādas atsvaidzinātājs, paredzēts ikdienas lietošanai. Ikdienai. Šis līdzeklis atjauno un uztur veselīgu galvas ādu. Tas satur augu izcelsmes vielas, kā arī vielas, kas aizsargā matus no saules stariem. Paredzēts normālu, plānu, vai ķīmiski apstrādātu matu kopšanai. Daudzums 50 ml.

Preces apraksts

Vai galerijā vai produkta aprakstā atradāt kļūdu? Ziņojiet mums. Paldies