LV
PAPILDUS ATLAIDE 10% VISĀM PRECĒM! Ar kodu: BEAUTY19
Grozs 0 Produkts Produkti (tukšs)

Nav produkta

Piegāde
KOPĒJĀ SUMMA

Pārbaudiet

Es piekrītu
Skatīt grozu Turpināt iepirkties

Ivybears Hair vitamins for women matu augšanas papildinājums sievietēm 1 Mēnesim

produkta kods TB287181

€ 18.94

Dalīties
Jums ir jāpiesakās, lai pievienotu produktu saviem favorītiem.
Iegādājieties vairāk nekā 29 € bezmaksas piegādi.

Apraksts

Pastipriniet savus matus ar IVYBEARS papildinājumiem sievietēm. Piemērots visiem matu tipiem. Vitamīni bagātināti ar biotīnu, folskābi un vitamīnu C. Zinātniski pierādīta formula stiprinās matus un nagus dodot spēku un spīdumu. Lietojot šos vitamīnus, jūs varat aizmirst visas lielas, smagas un neglītas tabletes IVYBEARS želejkonfekte ir ļoti patīkama garša un aromāta. Ražots Kanādā. 60 želejkonfektes - mēnesī.
Lietošana: Lietot 2 želejkonfektes dienā. Pirms izmantošanas konsultējieties ar ārstu vai farmacētu, ja esat grūtniece vai lietojiet citus medikamentus, kā arī gadījumos, ja jums ir kādi veselības traucējumi. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

Igredients: Glucose Syrup, Sugar, Water, Pectin, Citric Acid, Sodium Citrate, Natural Flavours, For Colours (Purple Radish Juice Concentrate), Coconut Oil, Carnauba Wax.

Preces apraksts

  • Preču zīme:
  • Lietošana:
    2 gumijas lācīši dienā 30 dienas. Vienkārši sakošļāt, norīt un izbaudīt rezultātus! Vitamīni vislabāk iedarbojas pēc 3 mēnešu kursa, taču vislabākie rezultāti ir sasniedzami pēc 6 mēnešiem. Rezultāti atšķiras no cilvēka uz cilvēku.
  • Sastāvs:
    Glucose Syrup, Sugar, Water, Pectin, Citric Acid, Sodium Citrate, Natural Flavours, For Colours (Purple Radish Juice Concentrate), Coconut Oil, Carnauba Wax.
Vai galerijā vai produkta aprakstā atradāt kļūdu? Ziņojiet mums. Paldies