LV
VISA ZIEMA -20% PREČU!
Grozs 0 Produkts Produkti (tukšs)

Nav produkta

Piegāde
KOPĒJĀ SUMMA

Pārbaudiet

Es piekrītu
Skatīt grozu Turpināt iepirkties

Ellips Hair Vitamin Set Matu vitamīnu komplekts Nr. 2

produkta kods TB629359

€ 27.93

€ 22.34

Dalīties
Jums ir jāpiesakās, lai pievienotu produktu saviem favorītiem.
Iegādājieties vairāk nekā 29 € bezmaksas piegādi.

Apraksts

Ellips Hair Vitamin Set Matu vitamīnu komplekts Nr. 2 satur:

- Hair Treatment 6x1ml - Paredzēts, lai nodrošinātu intensīvu mitrumu matiem, kas ir bojāti no pārmērīga karstuma veidošanas. C vitamīns un jojobas eļļa nodrošina ātru labošanu, lai sausus un bojātus matus pārveidotu par gludām, spīdīgām slēdzenēm.
Turklāt Pro-vitamīna B5 iekļaušana kopā ar A un E vitamīniem garantē, ka mati paliek baroti no iekšpuses, savukārt Marokas eļļa palīdz apkarot matu sprogas un stiprināt matus.
- Smooth & Shiny 6x1ml - procedūra ir izstrādāta, lai palīdzētu cīnīties ar smalkiem matiem. Aloe Vera nodrošina matu mitrināšanu un pasargāšanu no saules. Turklāt Pro-vitamīna B5 iekļaušana kopā ar A un E vitamīniem garantē, ka mati paliek baroti no iekšpuses, savukārt Marokas eļļa palīdz apkarot matu sprogas un stiprināt matus.
- Hair repair Pro Keratin 6x1ml - Sastāvā ar progresīvo tehnoloģiju Pro-Keratin Complex un Jojoba Oil, iegūstiet divreiz veselīgākus un gludākus matus pēc pirmās Ellips matu vitamīna lietošanas. Bagātināts ar vitamīniem, piemēram, A, Pro Vit B5, C un E, ārstējiet savus bojātos matus, ko izraisa pārmērīga ieveidošana un ķīmiskas procedūras. Inovatīvs matu vitamīns, kas nodrošina siltuma aizsardzību, labojiet matus ar Ellips Hair Vitamin Pro-Keratin Hair Repair barību.
- Smooth & Silky Pro Keratin 6x1ml - Īpaši sausiem matiem. Samazina elektrifikāciju, atvieglo matu ķemmēšanu. Piemēroti vidējiem un bieziem matiem.
- Hair Vitality 6x1ml - Izstrādāts, lai atjaunotu matu sausumu un trauslumu. Žeņšeņa un medus papildinošās īpašības palīdz novērst lūšanu un aktīvi nostiprina matu struktūru.
Turklāt Pro-vitamīna B5 iekļaušana kopā ar A un E vitamīniem garantē, ka mati paliek baroti no iekšpuses, savukārt Marokas eļļa palīdz apkarot matu sprogas un stiprināt matus.
- Shiny Black 6x1ml - Īpaši paredzēts ļoti biezu vai tumšu matu vajadzībām. Spīdums ir ievērojami uzlabots, un mati tiek padarīti mīksti un paklausīgi, kombinējot lietojot Candlenut Oil un Aloe Vera. Tas ietver dabisku matu aizsardzības veidu.
Turklāt Pro-vitamīna B5 iekļaušana kopā ar A un E vitamīniem garantē, ka mati paliek baroti no iekšpuses, savukārt Marokas eļļa palīdz apkarot matu sprogas un stiprināt matus. Pieejams 12 kapsulu iepakojumā, 50 kapsulu burkā un matu maskā.
- Silky Black Pro Keratin 6x1ml - zīdaini melns ir bagātināts ar Pro-Keratin Complex, sveču riekstu un alvejas eļļu, lai barotu un uzlabotu jūsu melno matu spīdumu, pasargātu tos arī no saules nodarītiem bojājumiem un pārmērīga karstuma, lietojot matu žāvētāju / gludekli / Lokšķēres. Mati jūtas veselīgāki, mīksti, spīdīgi un vieglāk vadāmi.

Preces apraksts

  • Preču zīme:
  • Lietošana:

    1 kapsula tiek uzklāta uz mazgātiem mitriem matiem visā to garumā. Matu saknes nav nepieciešams apstrādāt. Ļauj nožūt apmēram 10 minūtes. Pēc tam izžāvē kā parasti.

    Piemērots tikai ārīgai lietošanai. Nenorīt. Uzglabāt sausā un siltā vietā.

Vai galerijā vai produkta aprakstā atradāt kļūdu? Ziņojiet mums. Paldies